Představení společnosti RK Simmark

  Na trhu vznikla mladá dynamická společnost v oblasti realitních služeb,houževnatá ve své vůli, síle a víře v odvedení minimálně 100% servisu klientům. Dosud jsme nebyli pouze lidé slibující nápravu v nekorektnosti některých jiných společností vůči klientům, ale byli jsme partnery pro klienty, jak prodávající, tak kupující, byli jsme lidmi naslouchající jejich potřebám a také lidé, kteří jim pomohli tyto potřeby uspokojit a splnit svůj sen. Není větší cennosti, než spokojenost klientů a další reference na naši adresu. Nejsme společností, která pouze chce dodržovat stanovy jiného gigantu, ale společností, kde je práce, tolerance, píle, vůle, minimálně stoprocentně odvedená práce a spokojenost klientů na první příčce ve svých hodnotách. Zkušenosti nejen v realitách, ale v obchodní činnosti jsme nasbírali v průběhu již 18-ti let.

  Rádi Vám tyto zkušenosti předáme, nabízíme veškeré poradenství zdarma, nabízíme Vám poradenství v oblasti financí zdarma, a to prostřednictvím společnosti GEPARD FINANCE, která vám ráda zajistí veškerý servis od počáteční kalkulace až po konečné vyřízení hypotéky, půjčky či úvěru, a to u všech bankovních institucí v naší republice.

  Od nás máte nejen zdarma veškeré poradenství, ale zároveň zajištění veškerých právních služeb včetně advokátní úschovy peněz zdarma, konzultace zdarma na místě dané nemovitosti, finanční poradenství v místě vámi určeném, poradenství v oblasti pojištění, zajistíme odhad nemovitosti.

  V ne poslední řadě Vám pomůžeme v tíživé životní situaci výkupem vaší nemovitosti s převodem peněz do 24 hodin.

  Máte-li problémy se svou hypotékou, pomůžeme vám je vyřešit.

  Nastala-li ve vašem životě skutečnost, při které vám hrozí exekuce či ji již dokonce máte, máme pro vás řešení, obraťte se na nás, nabízíme vám pomocnou ruku.

  Svěřte své přání v oblasti realit do našich rukou - do rukou lidí, kteří Vám to přání splní!


  Upozornění ve smyslu zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele: Dojde-li ke sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, podá na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.